لیفتراک 2 تن برقی هیوندای مدل 20B-9

لیفتراک 2 تن برقی هیوندای مدل 20B-9

 

لیفتراک 2 تن برقی هیوندای مدل 20B-9، دستگاهی بدون هر گونه آلایندگی و سر و صدا می باشد و لیفتراکی بسیار مناسب جهت کار در محیط هایی می باشد که نیاز مبرم به حفظ بهداشت محیط و دوری از آلایندگی دارند. انبارها و کارخانه های شرکت های فعال در حوزه صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، سردخانه های میوه و مواد پروتئینی از جمله این محیط ها می باشند که می توانند از لیفتراک 2 تن برقی هیوندای بهره ببرند. همچنین این لیفتراک با توجه به طول وعرض و شعاع چرخش بهینه، دستگاهی بسیار مناسب جهت کار در فضاهای محدود و راهروهای باریک می باشد.

ادامه مطلب در توضیحات…

 


برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید و تست لیفتراک برقی و هچنین نحوه پرداخت و شرایط اقساطی 

لطفا با دپارتمان فروش لیفتراک این شرکت تماس حاصل فرمائید.

  • توضیحات
  • دانلود کاتالوگ و ویدیو

توضیحات

لیفتراک 2 تن برقی هیوندای

این لیفتراک از باتری 585 آمپر ساعت برند Rocket (راکت) ساخت کشور کره جنوبی و بُرد الکترونیکی Zapi (زَپی) ساخت کشور ایتالیا بهره می برد و مجهز به دو الکتروموتور حرکتی، هرکدام با قدرت 7 کیلو وات و یک الکتروموتور پمپ با قدرت 17 کیلو وات برند Prestolite (پرستولیت) ساخت کشور کره جنوبی می باشد. همچنین سیستم ترمز این لیفتراک از نوع برقی بوده که عملکردی دقیق و مطلوب را فراهم می سازد.
لیفتراک 2 تن برقی هیوندای با دکل های کانتینر رو (سه مرحله ای) با استفاده از امکان Free Lift (بالابری آزاد) امکان ورود لیفتراک به کانتینر و بارگیری و تخلیه بار از کانتینر را فراهم می سازد و دکل های بلند (چهار مرحله ای) نیز امکان کاربری این لیفتراک برای انبارها و سردخانه های با قفسه ها و چیدمان مرتفع را ممکن می سازد. لیفتراک 2 تن برقی هیوندای قابلیت کاربری تا 15- درجه سانتی گراد را دارا می باشد که با استفاده از نصب Cold Storage Option قابلیت کاربری لیفتراک را تا 30- درجه سانتی گراد ارتقا می دهد.

دانلود کاتالوگ لیفتراک برقی