لیفتراک 3 تن دکل سه مرحله ای (کانتینر رو)

لیفتراک 3 تن دکل سه مرحله ای (کانتینر رو)

لیفتراک 3 تن دوگانه سوز هیوندای مدل 30G-7M با استفاده از سوختهای گاز LPG و بنزین در کنار هم، لیفتراکی مناسب جهت کاربری در محیط های باز و نیز محیط های سرپوشیده می باشد. انبارها و کارخانه های شرکت های فعال در صنایع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و سردخانه ها به دلیل محدودیت های موجود از لحاظ بهداشتی و ضرورت های مبنی بر استفاده از لیفتراک های بدون آلایندگی، به راحتی می توانند از این لیفتراک جهت امور جابجایی و بالابری استفاده نمایند.

ادامه مطلب در توضیحات…

 


برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید و تست  لیفتراک دوگانه سوز و هچنین نحوه پرداخت و شرایط اقساطی 

لطفا با دپارتمان فروش لیفتراک این شرکت تماس حاصل فرمائید.

  • توضیحات
  • دانلود کاتالوگ

توضیحات

لیفتراک دوگانه سوز هیوندای 3 تن ، دکل سه مرحله ای (کانتینر رو)

این لیفتراک از موتور 3 لیتری پایه گاز سوز GM(جنرال موتور) با قدرت 48 کیلو وات معادل 65 اسب بخار بهره می برد که از جمله دستگاه های پرقدرت بازار در این تناژ به شمار می رود و قدرت مناسب را جهت انجام امور فراهم می سازد. سیستم ترمز این لیفتراک از نوع دیسکی تر می باشد که علاوه بر عملکرد دقیق و مطلوب، در برابر نفوذ گرد و غبار و همچنین رطوبت مقاوم می باشد و طول عمر بالای سیستم ترمز را باعث می شود.
لیفتراک 3 تن دوگانه سوز هیوندای در دو مدل دکل کانتینررو(سه مرحله ای) و دکل معمولی (دو مرحله ای) در اختیار مشتریان قرار می گیرد که دکل کانتینررو با استفاده از امکان Free Lift (بالابری آزاد) امکان ورود لیفتراک به کانتینر و بارگیری و تخلیه بار از کانتینر را فراهم می سازد و از سوی دیگر دکل معمولی، میدان دید وسیعی را بویژه در بارگیری های ظریف و حساس که نیاز به دقت بالایی دارند در اختیار راننده قرار می دهد.

 

دانلود کاتالوگ لیفتراک دیزل