لیفتراک 5 تن دیزل هیوندای دکل دو مرحله ای

لیفتراک 5 تن دیزل هیوندای دکل دو مرحله ای

لیفتراک 5 تن دیزل هیوندای مدل 50D-9SA ، لیفتراکی مناسب جهت جابجایی و بالابری بار در صنایع مختلف مانند فولاد، چوب و ام دی اف، معادن، پتروشیمی و … می باشد. این لیفتراک با موتوری پر قدرت و سیستم های مجهز به تکنولوژی روز دنیا، امکان دستیابی به بالاترین حد عملکرد و بهره وری را ممکن می سازد.
این لیفتراک از موتور HMC D4DD هیوندای با قدرت 70 کیلو وات معادل 95 اسب بخار دارای استاندارد EPA Tier 3 امریکا و EU Stage 3 اروپا بهره می برد. همچنین گیربکس این لیفتراک، از نوع اتوماتیک شرکت DIC کره جنوبی می باشد که عملکردی مطلوب و دقیق را فراهم می سازد.

  • توضیحات
  • دانلود کاتالوگ

توضیحات

لیفتراک 5 تن دیزل هیوندای

لیفتراک 5 تن دیزل هیوندای مجهز به سیستم ترمز دیسکی تر (مقاوم در برابر نفوذ گرد و غبار و رطوبت) ، صندلی گرامر آلمان ، نمایشگر LCD 5.6 اینچ، پیش فیلتر و ساید شیفتر می باشد و همچنین قابلیت نصب کابین به همراه سیستم های گرمایش و سرمایش را دارا می باشد که این لیفتراک را به گزینه ای ایده آل برای مناطق گرمسیر و سردسیر تبدیل می کند.
لیفتراک 5 تن دیزل هیوندای با دکل های 2 مرحله ای و سه مرحله ای(کانتینررو) از ارتفاع دکل 60/2 تا 40/6 تولید می گردد که دکل سه مرحله ای با قابلیت بالابری آزاد (Free Lift) امکان ورود و انجام عملیات در کانتینر را برای این لیفتراک فراهم می سازد و از سوی دیگر دکل دو مرحله ای امکان دید وسیع را برای راننده بویژه در صنایع حساس و دقیق محیا می سازد.
در نهایت این لیفتراک پر قدرت توانایی جابجایی بار را در محیط های دارای سطح شیب دار تا شیب 30.7% را دارا می باشد که سبب می گردد این لیفتراک در میان معدود لیفتراک های بسیار کارا در سطوح شیب دار قرار بگیرد. همجنین این لیفتراک مجهز به سیستم هشدار انحراف از مسیر حرکت می باشد که هر گونه انحراف را از طریق هشدارهای دیداری و شنیداری به اطلاع راننده می رساند.

 

دانلود کاتالوگ لیفتراک دیزل